Naše služby pre vás

SMART ELEKTRO

Konečne domov, ktorý myslí a koná ako my. Stará sa o nás podľa sezóny, počasia a nášho životného štýlu. Skutočne inteligentný dom zariadi sám väčšinu úkonov okolo zabezpečenia, komfortu či úspor. Pritom nám dá maximum kontroly a nenaruší súkromie.


Inteligentné osvetlenie

Svetlo výrazne ovplyvňuje orientáciu a estetiku, ale má zároveň výrazný vplyv na naše zdravie, náladu a produktivitu. Správna voľba svetelného zdroja, jeho farby a intenzity je kľúčom k úspechu. Vaše svetlá vedia, čo majú robiť V inteligentnom dome svetlá vedia, či a ako majú svietiť. Keď vstúpite do miestnosti, kde je tma, rozsvietia sa základné svetlá. Keď odídete, samé zhasnú. Keď ale spíte, svietia iba tak, aby nikoho neoslnili. Stačí zložiť nohu z postele. Vo väčšine prípadov sa o ne nemusíte vôbec starať.

Automatizácia tienenia

Vaša tienenie dokáže oveľa viac než len chrániť pred slnkom. Tienenie funguje automaticky, dokáže sa prispôsobovať aktuálnym poveternostným podmienkam a zabezpečuje maximálne súkromie v domácnostiach, firmách i komerčných priestoroch. Pri západe slnka sa tieniace prvky automaticky zaclonia a vy máte istotu maximálneho súkromia.

Detekcia prítomnosti

Prítomnosť osôb v miestnosti je jedným zo základných faktorov, ktorý ovplyvňuje jej automatizáciu. Pohybový senzor pomôže s riadením osvetlenia, vykurovania, ventilácie i zabezpečením.

Jednoduché ovládanie

Inteligentná automatizácia sa o väčšinu vecí postará sama. Pre manuálne ovládanie odporúčame rovnaké ovládacie tlačidlo v každej miestnosti, ktoré ovláda osvetlenie, tienenie i hudbu.

Teplota a kvalita vzduchu

Klíma v miestnosti je regulovaná bez nutnosti inteligentných termostatov. Každé tlačidlo Touch už v sebe má integrovaný senzor teploty a vlhkosti.

Inteligentná ventilácia

Čerstvý vzduch je nevyhnutným faktorom pre vašu pohodu, zdravie i produktivitu. Inteligentný ventilačný systém vám pomôže udržať v miestnosti čerstvý vzduch po celý deň. optimálna klíma v rôznych miestnostiach Teploty v jednotlivých miestnostiach je možné prispôsobiť vášmu dennému režimu a systém už sa o všetko postará sám.

Detekcia otvorených okien a dverí

V závislosti od stavu okien a dverí – monitorovaných pomocou okenných a dverových kontaktov budova vie, ako riadiť vykurovanie, zabezpečenie a ďalšie technológie.

Multiroom Audio

Multiroom Audio vám umožní prehrávať v každej miestnosti rovnakú alebo inú hudbu jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Stane sa, ale tiež vaším zvončekom, alarmom a upozorní vás na všetko dôležité.

Prístupový systém

Navrhnite si riadenie prístupu podľa svojich predstáv: videointercom so vzdialenou komunikáciou, NFC prívesok miesto kľúčov, dočasné číselné kódy, automatické stráženie a mnoho ďalšieho.

Zavlažovanie

Systém prepína jednotlivé zavlažovacie zóny jednu po druhej v poradí tak, aby tlak vody neklesol. Celá oblasť je správne zavlažovaná.

Bazén

Údržba bazéna znamená reguláciu pH, dopúšťanie vody, filtráciu, spätné preplachovanie a mnoho ďalších operácií.

Sauna

Zahrievajte saunu na diaľku predtým, než sa dostanete domov.

Hlasové ovládanie

Integrácie so Siri a Alexou

Home Assistant

Všetky zariadenia IoT integrované. Vždy aktuálne.

Inteligentný dom

Inteligentná domácnosť  

Inteligentná kancelária

Inteligentná budova

Smart home

Smart house 

 

 

NAŠE CERTIFIKÁTY

smart elektro

Certifikát o úspešnom absolvovaní školenia systému TapHome.

SLUŽBY

ELEKTRONICKÁ VIZITKA